Foto akt v přírodě

Umělecké focení aktu v přírodě je exkluzivní zážitek, který spojuje krásu lidského těla s majestátností přírody. Toto fotografování vám umožní prozkoumat jedinečnou kombinaci kreativity, přírodní krásy a lidského těla, a to za asistence zkušeného profesionálního fotografa.

Profesionální fotoakt v přírodě

Osobní a Individuální Přístup: Každé focení je pečlivě přizpůsobeno vašim přáním a potřebám, aby výsledné fotografie co nejlépe odrážely vaši jedinečnou krásu a osobnost. Fotograf pracuje s vámi na vytvoření uvolněné a přátelské atmosféry, která vám umožní cítit se pohodlně a sebevědomě. Toto focení v přírodě je nejen uměleckým zážitkem, ale také způsobem, jak objevit a oslavit svou vlastní jedinečnost.

Kontaktujte mne a rezervujte si termín.

Sdílejte:

Hlavní rysy fotografie aktu v přírodě:

Umělecký Zážitek: Získáte možnost projevit svou jedinečnou osobnost a krásu v uměleckém fotografickém aktu, který bude zachycen na snímcích v přírodě.

Přírodní Kulisy: Focení probíhá v nádherném přírodním prostředí, což vytváří nádherné pozadí pro vaše fotografie aktů v přírodě.

Profesionální Fotograf: Odborný fotograf vás provede celým procesem, zajistí komfort a pomůže vám dosáhnout nejlepších výsledků.

Dárkový Voucher: Můžete tuto zkušenost darovat jako dárkový poukaz někomu jako originální a nezapomenutelný dárek.

Foto Akt V Přírodě

8000
  • 13 fotografie aktu
Jana Jestrabikova
Jana Jestrabikova
22/04/2024
Super profesionální přístup pana fotografa Dobiáše. S fotografiemi jsem naprosto spokojená. Věnoval focení a nadále výběru fotek a konzultace se mnou na místě více času než udává na svém webu, což oceňuji. Mohu pouze doporučit. Maximální spokojenost. Děkuji.
Zuzana Pirová
Zuzana Pirová
14/04/2024
Profesionalita, rychlost, kvalita! Doporučuji.
Natalie
Natalie
28/03/2024
Děkuji mnohokrát za vaši práci, pozornost, náladu! Vše je velmi citlivé a pečlivé, ale zároveň snadné a uvolněné! Dostala jsem, co jsem potřebovala! Cítíte lidi velmi jemně, vše, co bylo potřeba a možné, jste zobrazili jemně, lehce, ale k věci. Děkuji. Určitě se ještě uvidíme.
Jarďáček B
Jarďáček B
29/12/2023
Super přístup, profesionální prace. Všude bych čekal na termín focení min. 3-7 týdnů. Tady byl termín druhý den. Ještě jednou moc děkuji. Prostě Profesionální přístup ve všech směrech...
Jitka Baťová
Jitka Baťová
25/07/2023
Bylo to pro mne náročné a Ondra byl neuvěřitelně trpělivý. Bez jeho skvělého přístupu bych to nedala. Fotky mám jako dárek a jsou parádní.Díky moc
JITKA C
JITKA C
15/06/2023
Naprosto úžasný zážitek.Skvělý profík!Vřele doporučuji 😊👍
Michaela Gregorová
Michaela Gregorová
31/05/2023
Focení bylo pro mě nevšední zážitek a výsledkem byly moc krásné fotografie. Pan Dobiáš měl profesionální přístup, se vším poradil, při pózování profesionálně vedl a atmosféra byla uvolněná, tudíž ostych z focení ze mě rychle opadl. Jsem velice spokojená a doporučuji.
Ivana Lišková
Ivana Lišková
10/03/2023
Profesionální přístup, fotky jsou perfektní. Focení bylo i přizpůsobené specifickým požadavkům, nic nebyl problém. Moc doporučuju!
Václav Kuchta
Václav Kuchta
15/02/2023
Profesionální přístup a výborná komunikace.
Jitka Burešová
Jitka Burešová
09/02/2023
Pan Dobiáš je profesionál, který dokáže vytvořit uvolněnou atmosféru, která pomůže modelce překonat případný ostych. Focení probíhalo v příjemné atmosféře. Pan fotograf modelce ukáže, jak má správně pózovat, takže focení zvládne i zákaznice bez předchozí zkušenosti s focením. S fotkami jsem velmi spokojená, můžu doporučit.
Přejít nahoru
Open chat
Dobrý den,
Můžu vám pomoci?