FOTOGRAFICKÝ AKT - dva foto obrazy

Elegantních a esteticky působivé umělecké fotografie aktu, které zachycují přirozenou krásu a individualitu každého člověka. Toto focení zahrnuje vytvoření dvou profesionálních fotografií aktu, které budou pečlivě komponovány a upraveny, aby odrážely Vaši jedinečnou osobnost a krásu. Každá fotografie je výsledkem spolupráce mezi Vámi a mnou jako fotografem, s cílem vytvořit snímky, které jsou nejen vizuálně atraktivní, ale také hluboce osobní, emotivní a umělecké.

Respektující fotoakt Praha

Kontaktujte mne a rezervujte si termín.

Sdílejte:

Dva Foto Obrazy

1999
  • 2 fotografie aktu
Jana Jestrabikova
Jana Jestrabikova
22/04/2024
Super profesionální přístup pana fotografa Dobiáše. S fotografiemi jsem naprosto spokojená. Věnoval focení a nadále výběru fotek a konzultace se mnou na místě více času než udává na svém webu, což oceňuji. Mohu pouze doporučit. Maximální spokojenost. Děkuji.
Zuzana Pirová
Zuzana Pirová
14/04/2024
Profesionalita, rychlost, kvalita! Doporučuji.
Natalie
Natalie
28/03/2024
Děkuji mnohokrát za vaši práci, pozornost, náladu! Vše je velmi citlivé a pečlivé, ale zároveň snadné a uvolněné! Dostala jsem, co jsem potřebovala! Cítíte lidi velmi jemně, vše, co bylo potřeba a možné, jste zobrazili jemně, lehce, ale k věci. Děkuji. Určitě se ještě uvidíme.
Jarďáček B
Jarďáček B
29/12/2023
Super přístup, profesionální prace. Všude bych čekal na termín focení min. 3-7 týdnů. Tady byl termín druhý den. Ještě jednou moc děkuji. Prostě Profesionální přístup ve všech směrech...
Jitka Baťová
Jitka Baťová
25/07/2023
Bylo to pro mne náročné a Ondra byl neuvěřitelně trpělivý. Bez jeho skvělého přístupu bych to nedala. Fotky mám jako dárek a jsou parádní.Díky moc
JITKA C
JITKA C
15/06/2023
Naprosto úžasný zážitek.Skvělý profík!Vřele doporučuji 😊👍
Michaela Gregorová
Michaela Gregorová
31/05/2023
Focení bylo pro mě nevšední zážitek a výsledkem byly moc krásné fotografie. Pan Dobiáš měl profesionální přístup, se vším poradil, při pózování profesionálně vedl a atmosféra byla uvolněná, tudíž ostych z focení ze mě rychle opadl. Jsem velice spokojená a doporučuji.
Ivana Lišková
Ivana Lišková
10/03/2023
Profesionální přístup, fotky jsou perfektní. Focení bylo i přizpůsobené specifickým požadavkům, nic nebyl problém. Moc doporučuju!
Václav Kuchta
Václav Kuchta
15/02/2023
Profesionální přístup a výborná komunikace.
Jitka Burešová
Jitka Burešová
09/02/2023
Pan Dobiáš je profesionál, který dokáže vytvořit uvolněnou atmosféru, která pomůže modelce překonat případný ostych. Focení probíhalo v příjemné atmosféře. Pan fotograf modelce ukáže, jak má správně pózovat, takže focení zvládne i zákaznice bez předchozí zkušenosti s focením. S fotkami jsem velmi spokojená, můžu doporučit.
Zachytím přirozenou krásu a sebevědomí prostřednictvím umělecké fotografie, Originální osobní dárek pro vašeho partnera či jako dárkový voucher pro vaši partnerku.
  • Konzultace: Před samotným focením si společně promluvíme o Vašich představách, přáních a očekáváních.
  • Focení: Focení probíhá v přátelské a uvolněné atmosféře s respektem a trpělivostí. Mým cílem je, abyste se cítili pohodlně
    a přirozeně, což se promítne i do výsledných fotografií.
  • Úprava: Po focení pečlivě společně vybereme dvě nejlepší fotografie, které nejlépe vystihují Vaši krásu a osobnost.
    A následně je graficky upravím aby vznikla perfektní umělecká fotografie.
  • Dodání: Hotové fotografie Vám dodám v digitální podobě ve vysokém rozlišení, připravené k tisku nebo dalšímu využití.
Cena této služby zahrnuje konzultaci, focení, úpravu a dodání dvou finálních fotografií aktu.
Pro více informací o ceně a dostupných termínech nás prosím kontaktujte prostřednictvím formuláře nebo na uvedených kontaktních údajích. Máte-li jakékoliv dotazy nebo si přejete rezervovat termín focení, neváhejte mě kontaktovat.
Rád Vám poskytnu veškeré potřebné informace a vytvoříme rezervaci focení.
Přejít nahoru
Open chat
Dobrý den,
Můžu vám pomoci?