FOTOGRAFICKÝ KURZ AKTU

Fotografie má ze své podstaty pamětní kvalitu. Nahé fotografie mohou být elegantní a stylové, výstřední i tvůrčí, ale také sexy.

Chcete se naučit umělecky fotografovat nahé lidské tělo, fotografický akt ?

Chcete se nechat vyfotit svým přítelem (přítelkyní), manželem (manželkou), partnerem či kamarádem jako od profesionálního fotografa? Pak jste tady na tom správném místě.

Tvůrčím procesem vás provede krok za krokem profesionální fotograf aktu a výsledkem bude nádherná fotografie – památka na celý život. A co víc?
Od profesionálního fotografa dostanete tajné tipy a rady nejen jak pózovat, ale naučí vás i jak nahé tělo vyfotit, abyste vypadali nádherně. Pokud se přihlásíte na tento fotografický kurz aktu spolu s partnerem (partnerkou), tak vám tento kurz přinese nejen nové fotografické a modelingové znalosti, ale stane se pro vás oba zcela ojedinělým zážitkem.

Profesionální fotograf vás naučí zacházet s fotografickou a ateliérovou technikou, uvede do teorie fotografického aktu, naučí vás jak následně fotografie upravovat, vylepšovat, retušovat atd… Využijete profesionální fotografické a ateliérové vybavení a nebo se můžete naučit jak fotit se svým vlastním fotoaparátem. Na tomto fotografickém kurzu získáte ty nejdůležitější informace, tipy a fígle, které je potřeba znát při fotografování aktů. Naučíte se na co si dávat při fotografování pozor, jak se vyvarovat nejčastějších fotografických chyb a jak pracovat a komunikovat s modelkou. Vše si v praxi pod odborným vedením sami vyzkoušíte.

Aktová fotografie od profi fotografa Praha

Fotografické kurzy probíhají v profesionálním fotografickém a filmovém ateliéru s veškerým vybavením.

Fotografické kurzy jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak pro středně pokročilé fotografy, pro skupiny i jednotlivce. Fotograf Ondřej Dobiáš ke všem kurzům a jejich účastníkům přistupuje individuálně a přizpůsobí kurz vašim potřebám. Není problém kurz pojmout jako např. teambuilding.

Náplň všech kurzů fotografie aktu:

  • 30 – 60 min. Úvod do tématu, seznámení s modelkou, vysvětlení průběhu atd..
  • 4 – 5 hodin Fotografovaní v profesionálně vybaveném fotografickém ateliéru.
  • 1-2 hodiny Diskuze nad výslednými fotografiemi, jejich výběr a následná úprava fotografií v počítači.

U fotografických kurzů aktů si můžete vybrat z několika možností:

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

19200
  • Fotografický kurz aktu pro 2 účastníky, především právě pro páry. Fotografický kurz, kdy modelem je jeden z účastníku nebo oba.
  • Obdržíte všechny vámi vyfotografované fotografie + 4 finální profesionální fotografie od našeho fotografa.

INDIVIDUÁLNÍ KURZ S MODELKOU

28400
  • Fotografický kurz aktu pro 1 účastníka, kdy je pro vás zajištěna modelka dle vašeho výběru z databáze www.models-agency.cz . V případě požadavku, je možné uspořádat casting.
  • Obdržíte všechny vámi vyfotografované fotografie s autorskými právy modelky + 4 finální profesionální fotografie od fotografa.

SKUPINOVÝ KURZ

4800
  • Fotografický kurz aktu pro 6 účastníků. Pro skupinový kurz fotografování aktu se přihlašte k odebírání termínů kurzů.
  • Obdržíte všechny vámi vyfotografované fotografie s autorskými právy modelky. V tomto kurzu je pro vás zajištěna modelka.

Kontaktujte mne a rezervujte si termín.

Sdílejte:
Přejít nahoru
Open chat
Dobrý den,
Můžu vám pomoci?