OTÁZKY A ODPOVĚDI

Profesionální ateliérový fotoakt Praha
Definice fotografického aktu je striktní a jasná *akt je výtvarné znázornění nahého lidského těla*. Jako fotograf se domnívám a preferuji opravdu nahé tělo (nebo jeho část) bez oblečení, rekvizit a podobně. Pokud budete mít zájem si přinést na focení oblečení nebo rekvizity samozřejmě můžete. V blízké době chystám fotografování takzvaných glamour fotografií kde se nahé či polonahé lidské tělo může setkávat s vkusným oblečením, spodním prádlem, prostředím a rekvizitami.

Vše je s Vámi konzultováno a kretivita je na fotografovi. Samozřejmě uvítám, když se porozhlídnete po internetu. Můžete přijít s nápadem, ukázat jaké fotografie se Vám líbí.

Vaše spokojenost je pro mě klíčová. Před konečným dodáním fotografií Vám pošlu náhledy, které můžete zhodnotit. V případě potřeby můžeme upravit nebo zopakovat určité snímky podle Vašich představ.

Vaše soukromí a diskrétnost jsou pro mě zásadní. Vaše fotografie nebudou bez Vašeho souhlasu zveřejněny ani sdíleny. Všechny snímky jsou uloženy bezpečně a přístup k nim mám pouze já.

Samozřejmě. Po focení Vám zašlu náhledy všech pořízených snímků, abyste si mohli vybrat ty, které chcete upravit. Tento proces Vám umožní mít kontrolu nad konečným výsledkem.

Je pro mě důležité, abyste se cítili během focení pohodlně a bezpečně. Pokud máte obavy nebo pochybnosti, můžeme začít s menším odhalením a postupně přejít k plnému aktu, pokud se budete cítit komfortně. Vaše pohodlí a důvěra jsou prioritou.

Délka focení závisí na několika faktorech, včetně počtu požadovaných snímků a složitosti póz. Obvykle trvá mezi 1 až 3 hodinami. Před focením si vše podrobně domluvíme a naplánujeme, abyste měli jasnou představu o časovém rozvrhu.

Ano, pokud se cítíte pohodlněji s doprovodem, můžete si přivést někoho, komu důvěřujete. Důležité je, aby přítomnost další osoby nenarušovala průběh focení a atmosféru na place.

Doporučuji, abyste si před focením dostatečně odpočinuli a hydratovali. Pokud si přejete, můžeme předem probrat detaily, jako je péče o pleť nebo stylizace vlasů, aby byl výsledný efekt co nejlepší.

Ano, lokalitu pro focení můžeme vybrat společně podle Vašich představ. Může to být ateliér, venkovní prostředí nebo jiné místo, které Vám poskytne komfort a vhodné podmínky pro vytvoření krásných snímků.

Vizážistku samozřejmě za příplatek objednáme. Co se týká nesrovnalostí po těle, vše důkladně profesionálně retušuji v postprodukčních procesech, takže na přání můžete vypadat lépe než ve skutečnosti.

Kontaktujte mne a rezervujte si termín.

Sdílejte:
Přejít nahoru
Open chat
Dobrý den,
Můžu vám pomoci?